Interaktywny kotek dla najmłodszych - zabawka muzyczna | Dla niemowląt | text_page_sub_title
+421 905 329 799

Interaktywny kotek dla najmłodszych - zabawka muzyczna

Interaktywny kotek doskonale nadaje się do pierwszego kontaktu z muzyką naszych najamłodszych latorośli.  Różnorodne melodyjki rozwijają u dziecka zainteresowanie muzyką. Interaktywna zabawka posiada wiele funkcji, dzięki którym przypadnie maluszkowi do gustu. Dzieci poznają otaczający świat wszystkimi zmysłami poprzez ... Čítaj ďalej
42,00 zł
Dostępne w ciągu 3-5 dni
Producent: Inlea4Fun
Kod produktu: LE6860


Podziel się:

Interaktywny kotek doskonale nadaje się do pierwszego kontaktu z muzyką naszych najamłodszych latorośli.  Różnorodne melodyjki rozwijają u dziecka zainteresowanie muzyką. Interaktywna zabawka posiada wiele funkcji, dzięki którym przypadnie maluszkowi do gustu. Dzieci poznają otaczający świat wszystkimi zmysłami poprzez obserwację, słuch, dotyk. Bawiąc się tą zabawką, dzieci rozwijają umiejętności manualno-ruchowe. Dodatkowym elementem jest doczepiony sznureczek, dzięki któremu dziecko może ciągnąć zabaweczkę. 

Zabawka zasilana jest dwoma sztukami baterii AA 1,5 V, które nie są dołączone do zestawu. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Zabawka posiada certyfikat CE i jest zgodna z normą EN 71. Zapakowana jest w kartonik, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent dla maluszka.

Funkcje przycisków:

- ŻÓŁTY - odgłos pieska

- NIEBIESKI - odgłos kaczuszki

- CZERWONY - odgłos konika

- ŚWIECĄCY NOSEK - muzyka

- pociągnij tygryska za sznureczek a zacznie brzmieć odgłos kotka

 

Wymiary tygryska: 19 cm x 11 cm x 17 cm

Długość sznureczka: 25 cm

Wymiary pudełka: 25 cm x 12 cm x 19.5 cm 

Certyfikat: CE, EN71

Wiek: od 18 miesięcy

Brak opinii dla tego produktu.


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!