Pływająca lampa LED do basenu Bestway 58419 | Akcesoria do basenu | text_page_sub_title

Pływająca lampa LED do basenu Bestway 58419

Romantyczny wieczór w basenie ogrodowym? A może szalona zabawa przy blasku zmieniającego się światła? Już teraz dzięki pływającej lampie LED każdy relaks w basenie ogrodowym będzie niepowtarzalny. To nowoczesne urządzenie oferuje cztery barwy światła (czerwony, niebieski, żółty i zielony) i aż siedem trybów migania.  Lampa ... Čítaj ďalej
75,60 zł
Dostępne w ciągu 5-8 dni
Producent: BESTWAY
Kod produktu: LE-8152


Podziel się:

Romantyczny wieczór w basenie ogrodowym? A może szalona zabawa przy blasku zmieniającego się światła? Już teraz dzięki pływającej lampie LED każdy relaks w basenie ogrodowym będzie niepowtarzalny. To nowoczesne urządzenie oferuje cztery barwy światła (czerwony, niebieski, żółty i zielony) i aż siedem trybów migania.  Lampa LED jest łatwa w obsłudze, wystarczy włożyć do niej trzy baterie AA (brak w zestawie),umieścić na powierzchni wody i wcisnąć przycisk na górze lampki.

Nie potrzebujesz kabli ani podłączenia do źródła energii. To innowacyjny produkt, który delikatnie oświetli powierzchnię wody w obszarze 2,43 m szerokości i głębokość 1,52 m. Automatycznie wyłączy się również po godzinie bezczynności.

 

Średnica: 14 cm

Baterie:  3 x AAA (brak w zestawie)

Rozmiary opakowania: 21 cm x 21 cm x 8 cm 

Waga: 0,38 kg

Producent: Bestway


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!