Siatka ochronna zewnętrzna do Trampoliny Aga 400 cm (13ft) - 12 słupków | Siatka ochronna | text_page_sub_title

Siatka ochronna zewnętrzna do Trampoliny Aga 400 cm (13ft) - 12 słupków

Górna, zewnętrzna siatka ochronna do trampoliny AGA 400 cm (13 ft) - 12 słupków, jest niezwykle ważną częścią składową trampoliny, która zabezpiecza akrobacje Twojego dziecka i sprawia, że zabawa staje się bezpieczna. Jeżeli dojdzie do jej uszkodzenia, koniecznie trzeba ja wymienić. Górna siatka ochronna ... Čítaj ďalej
123,90 zł
Ostatnie 3 sztuki na magazynie
Očakávané doručenie 6. text_june
Producent: AGA
Kod produktu: K43


Podziel się:

Górna, zewnętrzna siatka ochronna do trampoliny AGA 400 cm (13 ft) - 12 słupków, jest niezwykle ważną częścią składową trampoliny, która zabezpiecza akrobacje Twojego dziecka i sprawia, że zabawa staje się bezpieczna. Jeżeli dojdzie do jej uszkodzenia, koniecznie trzeba ja wymienić. Górna siatka ochronna trampoliny wykonana jest z mocnego i trwałego materiału, a wejście zamykane na zamek błyskawiczny zabezpieczony klamrą przed przypadkowym otwarciem.

Siatka jest uniwersalna i pasuje do trampolin różnych producentów, pamiętać tylko trzeba aby rozmiar siatki i ilość uchwytów (słupków) była taka sama. (Tolerancja rozmiaru +/- 5 cm).

 

  • Rozmiar siatki ochronnej: 400 cm (13 ft)
  • Mocowanie: do 12 słupków
  • Materiał: PE Terylen
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Normy: spełnia normy EU
  • certyfikat: TÜV-G
  • Rozmiar siatki ochronnej: 400 cm (13 ft)
  • Mocowanie: do 12 słupków
  • Materiał: PE Terylen
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Normy: spełnia normy EU
  • certyfikat: TÜV-G
Trampoliny
Rozmiar trampoliny 400 cm

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!