+421 905 329 799
New

Walizka lekarska Doktor + 18 akcesoriów

Walizka lekarska Doktor, to kolorowy zestaw dla małego lekarza. Dzieci uwielbiają odgrywać różne role, naśladować rodziców i dorosłych, w ich codziennych czynnościach. Naśladując rodziców, uczą się samodzielności i odpowiedzialności za dokonywane, swoje małe wybory. Zestaw ten, pozwoli im się poczuć jak prawdziwy lekarz. Skład ... Read more
35,99 zł
Skladom do 2 - 4 dní
Gyártó: Inlea4Fun
Kod produktu: LE1783

Walizka lekarska Doktor, to kolorowy zestaw dla małego lekarza. Dzieci uwielbiają odgrywać różne role, naśladować rodziców i dorosłych, w ich codziennych czynnościach. Naśladując rodziców, uczą się samodzielności i odpowiedzialności za dokonywane, swoje małe wybory. Zestaw ten, pozwoli im się poczuć jak prawdziwy lekarz. Skład kompletu stanowi  18 elementów. Narzędzia umieszczone w walizce są imitacją prawdziwych przyrządów lekarskich, jednak odpowiednio dostosowanych do małych rączek. Wszystkie one mają zaokrąglone kształty, dzięki czemu są bezpieczne, a piękne kolory zachęcają do zabawy.

W skład zestawu wchodzą między innymi: strzykawka, okularki, nożyczki, imitacje leków. Dziecko może sprawdzić się jako mały doktor, lecząc swoje misie czy lalki. Zestaw ten polecany jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wykonany jest on z materiałów bezpiecznych dla dziecka, zgodnie z normą EN71, posiada również certyfikat CE, co potwierdza że jest zgodny z normami unijnymi.

Cechy produktu:

  • plastikowy zestaw lekarski w walizce
  • 18 różnych elementów
  • imitacja narzędzi i leków do odgrywania roli doktora
  • wykonany z bezpiecznych dla dziecka materiałów

 Product Features

  • Rozmiar walizki: 24 x 23 x 10 cm
  • Wiek: 3+
  • Certyfikat: CE, EN71


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!