Wiemy, o jakich prezentach pod choinkę, marzą chłopcy w tym roku

Wiemy, o jakich prezentach pod choinkę, marzą chłopcy w tym roku

Zapach igliwia, woń cynamonu i iskrzące się dziecięce oczy przy rozpakowywaniu prezentów, przy migających światłach choinki, to prawdziwa magia! Na to Boże Narodzenie cieszą się zarówno dzieci jak i dorośli. Abyście te najpiękniejsze święta przeżyli bez stresu, przygotowaliśmy dla was wybór najulubieńszych zabawek, które chłopcy chcieliby znaleźć pod choinką.


Samochody nigdy nie zawiodą

Samochody i specjalistyczne pojazdy drogowe są nieodłącznym wyposażeniem każdego chłopięcego garażu, a bez auta policyjnego, nasze drogi nie byłyby takie, jakimi są. Niepowstrzymani strażnicy prawa, którzy ryzykują własnym życiem i uciekający przestępcy, których trzeba zatrzymać. To wszystko może odbywać się na zamkniętym torze wyścigowym, który może zmieniać swój kształt, i  można go przebudowywać. Każda pasjonująca przygoda, dostarczająca adrenaliny, dzięki temu będzie zupełnie inna.

Tor wyścigowy Spiralne pętle Hot Wheels z akcesoriami


Najszybszy na drodze jest oczywiście Zygzak McQueen! Niekwestionowany mistrz świata i żywa legenda wyścigów samochodowych z popularnej bajki Auta 3. Dostępny już jest w wersji na pilota, dzięki temu wasz szkrab, może urządzać wyścigi z pokoju do pokoju. Pięknie odwzorowane autko wygląda jak z ekranu telewizora i może poruszać się we wszystkich kierunkach, więc o wspaniałą zabawę nie musicie się martwić.

Zygzak McQueen zdalnie sterowany na pilota 


Złapać, podnieść do góry i przesunąć, a wszystko to z innej perspektywy, z lotu ptaka. Któż dzisiaj nie chciałby być operatorem dźwigu. Przecież bez nich, nie powstałaby dzisiaj żadna budowla. Wysoki dźwig z ruchomym ramieniem jest niezbędnym pojazdem budowlanym w garażu każdego chłopca. Dostarczy mu sporo emocji i  pozwoli wybudować rzeczy o jakich wam się nie śniło. 

Dźwig budowlany z ruchomym żurawiemOlbrzymy nie z tego świata

Potężne tyranozaury z wielkimi zębami, masywne stegozaury z kolcami na ogonie i płytami na grzbiecie oraz smoki ziejące ogniem. Świat dinozaurów jest dla chłopców jednym z najbardziej fascynujących miejsc, jakie mogliby sobie wyobrazić. Niejednego szkraba, ucieszyłby smok zdalnie sterowany na baterie, który wydaje z siebie straszne dźwięki, a świecące ślepia wzbudzają  respekt u wszystkich. 

Smok zdalnie sterowany na baterie


Zręczni majstrzy potrzebują swojej przestrzeni

Czy wasz syn marzy o tym, aby być mechanikiem? Zorganizujcie mu mały warsztat, w którym znajdzie się miejsce na wszystkie niezbędne narzędzia, śrubokręty, młotki czy kombinerki, dzięki którym przygotuje swoje autka na najszybsze wyścigi samochodowe w historii. Kiedy legendarny  McQueen zostanie naprawiony, przygotowany i lśniący, to do wyścigów może startować wprost z garażu waszego małego mechanika. Prędkości nabierze na wyjątkowej rampie - odskoczni, a potem, nic go już nie zatrzyma!

Warsztat samochodowy z rampą do skoków


Tylko dziewczyny rządzą w kuchni? Oczywiście, że nie. Przecież nawet najbardziej znani kucharze na świecie to mężczyźni! Jeśli twój mały kucharz, chce naśladować słynnego Jammiego Olivera, stwórz mu przestrzeń, w której znajdą swoje miejsce wszystkie jego garnki, piekarnik, lodówka, a nawet ekspres do kawy i inne potrzebne akcesoria. Kuchnia dla dzieci wydaje nawet realistyczne dźwięki gotowania i pieczenia, które zamienią gotowanie we wspaniałą przygodę.

Kuchnia dla dzieci z dźwiękiem i 46 akcesoriami


Drewniana klasyka dla wszystkich dzieci

Pędzić na koniu przez miasteczko i łapać złodziei na lasso? Przenieś westernową przygodę prosto do pokoju dziecięcego. Potrzebny jest tylko konik na biegunach, który może kręcić ogonem i poruszać pyskiem, a do tego jeszcze wydawać prawdziwe odgłosy rżenia. Chłopcom spodoba się też wygodne siodło, na które łatwo i bezpiecznie się dostaną dzięki bocznym uchwytom i strzemionom na nogi.

Koń na biegunach, który się kołysze i wydaje dźwięki


Garaż jest magicznym miejscem, w którym samochody odpoczywają w nocy, a w dzień śmigają tam i z powrotem. Gdy garaż ma więcej niż jedno piętro, zmieści się tam nawet szlaban z automatem na bilety parkingowe. Jeśli garaż jest odpowiednio duży i dobrze wyposażony, potrafi wciągnąć dzieci, do zabawy na długie godziny.

Kilkupiętrowy garaż z akcesoriami


Jaki więc prezent znajdą wasze dzieci pod choinką w tym roku ?