Lalki i akcesoria

Lalki i akcesoria

Jaką lalkę wybrać dla dziewczynki? Wszystko zależy od wieku dziecka. Lalka dla niemowlaka, musi być miękka, lekka, wykonana z delikatnych i trwałych materiałów. Nie powinna mieć ostrych, wystających części. Lalka dla dwulatki to ta, którą da się przytulać, kołysać, czy też układać w wózeczku. Lalki bobasy w takim przypadku są idealne. Lalka dla przedszkolaka, bardzo kreatywnego, to taka, którą da się czesać, karmić lub ubierać. Lalki z ulubionych bajek, lalki Księżniczki Disneya są tu ciekawą propozycją. Niesłabnącą popularnością cieszą się są również Lalki Barbie z akcesoriami,  takimi jak domki dla lalek, samochody dla lalek, czy zwierzątka. Godne uwagi są również lalki do czesania i malowania (typu głowy). 


Lalka Anily w kąpieli + akcesoria Lalka Anily w kąpieli to zestaw, który zawiera w sobie wszystko, co powinno znajdować się w łaz..

92,00 zł

Domek drewniany dla lalek Aga4Kids TRACY z akcesoriami Domek drewniany dla lalek Aga4Kids TRACY polecany jest dla dziewczynek od 3 roku życia. Idealny do z..

449,90 zł

Inlea4Fun ANLILY szafa z ubraniami, lalka + akcesoria Szafa z ubraniami Inlea4Fun ANLILY , może spełnić marzenie każdej miłośniczki mody o posiadaniu..

0,00 zł

Inlea4Fun ANLILY szafa z ubraniami, lalka + akcesoria Preview
Dostępne w ciągu 5-8 dni
0,00 zł
Lalka Anily w kąpieli + akcesoria Preview
Dostępne w ciągu 5-8 dni
92,00 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)