Zestaw chemii basenowej GOTIX Professional - 5 w 1 | Akcesoria do basenu | text_page_sub_title
Nowość

Zestaw chemii basenowej GOTIX Professional - 5 w 1

Zestaw chemii basenowej zawiera 5 produktów, które ułatwią utrzymanie Twojego basenu w doskonałej czystości i higienie.  Zawiera środki do podwyższania i obniżania pH, granulaty o działaniu grzybobójczym, bakteriobójczym i przeciwglonowym. Zawarte w komplecie testy umożliwią Ci łatwe sprawdzenie odczynu wody. Środki są ... Čítaj ďalej
169,00 zł
Dostępne w ciągu 5-8 dni
Producent: GOTIX
Kod produktu: RA-CHEM.BASEN


Podziel się:

Zestaw chemii basenowej zawiera 5 produktów, które ułatwią utrzymanie Twojego basenu w doskonałej czystości i higienie.  Zawiera środki do podwyższania i obniżania pH, granulaty o działaniu grzybobójczym, bakteriobójczym i przeciwglonowym. Zawarte w komplecie testy umożliwią Ci łatwe sprawdzenie odczynu wody. Środki są łatwe i szybkie w stosowaniu.

Tabletka 20 g wystarcza na 20 m3 wody na około tydzień. Tabletkę należy umieścić w pływaku dozującym lub skimmerze. Zaleca się utrzymywanie zawartości wolnego chloru w basenie na poziomie 0,6 mg / li pH 7,0 - 7,4. Regularnie sprawdzaj pH i zawartość chloru (przynajmniej raz w tygodniu).

Ostrzeżenie: Nie wrzucaj tabletek bezpośrednio do basenów plastikowych lub wyłożonych folią - mogą zmienić kolor.

Cechy produktu:

  1. Chlortix T tab20 g - Preparat bakteriobójczy, grzybobójczy do dezynfekcji wody basenowej, pitnej. Symklozen - wolno rozpuszczalny min 90% aktywnego chloru. Tabletki chlorowe 20 gramowe. Idealnie nadaje się do basenów przydomowych. 
  2. Floktix- Preparat do klarowania wody
  3. Glon Fighter I  - Płyn przeciw algom, glonom i grzybom drożdżakowym znajdującym się w wodzie basenowej  6% substancji czynnej
  4. Minus pH  -korektor pH - obniża pH wody basenowej
  5. Paski testowe

 

Waga produktów:

  • Chlortix T tab20 g x 1kg
  • Floktix x 1kg
  • Glon Fighter I x 1kg
  • Minus pH x 1kg

Waga tabletki: 20 g

Paski testowe

Instrukcja użytkowaniaNapisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!