+421 905 329 799
New

Zestaw lekarski na wózku z monitorem EKG + 17 akcesoriów

Zestaw lekarski na wózku z monitorem EKG, to kolorowy zestaw 17 elementowy dla małego doktora. Dzieci uwielbiają odgrywać różne role, naśladować rodziców i dorosłych, w ich codziennych czynnościach. Naśladując rodziców, uczą się samodzielności i odpowiedzialności za dokonywane, swoje małe wybory. Zestaw ten, pozwoli im się ... Read more
89,99 zł
Skladom do 2 - 4 dní
Gyártó: Inlea4Fun
Kod produktu: LE2411

Zestaw lekarski na wózku z monitorem EKG, to kolorowy zestaw 17 elementowy dla małego doktora. Dzieci uwielbiają odgrywać różne role, naśladować rodziców i dorosłych, w ich codziennych czynnościach. Naśladując rodziców, uczą się samodzielności i odpowiedzialności za dokonywane, swoje małe wybory. Zestaw ten, pozwoli im się poczuć jak prawdziwy lekarz. Skład kompletu stanowi aż 17 elementów. Umieszczone są na stabilnym wózku na kółach. Wózek posiada dwie półki na potrzebny sprzęt lekarski, a do tego wyposażony jest w monitor do EKG. Sprzet lekarski jest imitacją prawdziwych narzędzi lekarskich, jednak odpowiednio dostosowanych do małych rączek. Wszystkie one mają zaokrąglone kształty, dzięki czemu są bezpieczne, a piękne kolory zachęcają do zabawy.

Zestaw ten jest bogato wyposażony. W skład zestawu wchodzą między innymi: monitor EKG, zasilany 2 bateriami AA (brak w zestawie), stetoskop ze świecącym serduszkiem, wydającym dźwięk bijącego serca,   termometr z podświetlanym wynikiem i możliwością zmiany temperatury,  otoskop laryngologiczny z lampką, ciśnieniomierz z regulowanym i podświetlanym wynikiem, strzykawka, okularki, dwie pary nożyczek, skalpel, lusterko dentystyczne z lampką, imitacje leków, plakietka lekarska i karta pacjenta. Dziecko może sprawdzić się jako mały doktor, lecząc swoje misie czy lalki. Zestaw ten polecany jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wykonany jest on z materiałów bezpiecznych dla dziecka, zgodnie z normą EN71, posiada również certyfikat CE, co potwierdza że jest zgodny z normami unijnymi.

Cechy produktu:

  • plastikowy zestaw lekarski na wózku
  • 17 różnych elementów
  • wózek na kółkachi z monitorem do EKG (zasilany 2 bateriami AA - brak w zestawie)
  • imitacja narzędzi i leków do odgrywania roli doktora
  • termometr z wyświetlaczem i możliwością zmiany temperatury
  • stetoskop ze świecącym serduszkiem, wydajacy dźwięk bijącego serduszka
  • wykonany z bezpiecznych dla dziecka materiałów

 Product Features

  • Rozmiar złozonego wózka:  58cm x 41cm x 32cm
  • Wiek: 3+
  • Certyfikat: CE, EN71


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!